Wstępne badania techniczne - przygotowanie do obowiązkowego badania technicznego.

Weź głęboki oddech, odpręż się i uśmiechnij, badanie techniczne powiedzie się

Wystarczy jedno spotkanie z serwisem Peugeot i Państwa samochód będzie gotowy do obowiązkowego badania technicznego.

Badanie bezpłatne
Sprawdzimy samochód nieodpłatnie w podobnych warunkach jak obowiązkowe badanie techniczne. Kontrola polega na wzrokowym sprawdzeniu bez demontażu elementów pojazdu określonych w odpowiednim rozporządzeniu.

Zwykłe spotkanie - tak po prostu
Jeden telefon do autoryzowanego serwisu Peugeot*, a pracownik zaprosi Państwa na spotkanie trwające około 30 minut.

Kompletny i obiektywny bilans
Po naszym badaniu otrzymają Państwo Świadectwo Wstępnych Badań Technicznych Peugeot wraz z obiektywnym i dokładnym bilansem badania samochodu. Bilans pozwoli na poznanie stanu technicznego pojazdu z uwzględnieniem elementów, które mogłyby wpłynąć na negatywny wynik obowiązkowego badania technicznego.

Kosztorys w przypadku konieczności naprawy
Sporządzimy szczegółowy kosztorys koniecznych napraw, niezbędnych do zaliczenia obowiązkowego badania technicznego. To Państwo decydują o tym, czy powierzyć nam swój samochód i przeprowadzić naprawy.

Gwarancja usług Peugeot
Nikt nie zna lepiej Państwa samochodu niż nasi wykwalifikowani specjaliści. Wybór marki Peugeot jest równoznaczny z otrzymaniem usług najwyższej jakości i możliwością uzyskania porad kompetentnych specjalistów gwarantujących nienaganny stan Państwa samochodu. Ponadto, jeżeli przeprowadzimy naprawy w samochodzie, otrzymają Państwo gwarancję na części i wykonane prace w serwisie Peugeot.

Zwrot kosztów powtórnego obowiązkowego badania technicznego **
Jeżeli pomimo napraw wykonanych w naszym serwisie po wstępnym badaniu technicznym, Państwa samochód nie przejdzie pozytywnie obowiązkowego badania technicznego, zapewniamy zwrot kosztów powtórnego obowiązkowego badania technicznego.

Obowiązkowe badania techniczne gwarantujące wasze bezpieczeństwo
Obowiązkowe badanie techniczne obejmuje wszystkie pojazdy samochodowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony po upływie trzech lat od dopuszczenia do ruchu, następnie po dwóch latach, a potem co rok.
Po uzyskaniu pozytywnego wyniku obowiązkowego badania technicznego, stacja kontroli pojazdów umieści pieczątkę w dowodzie rejestracyjnym. Badanie techniczne jest obowiązkowe, a jego brak jest wykroczeniem.
Obowiązkowe badanie techniczne ma na celu sprawdzenie działania podstawowych podzespołów pojazdu, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i ochronę środowiska, a w razie konieczności przywrócenie ich sprawności. Powyższe badanie w znaczący sposób ma wpływ na bezpieczeństwo na drodze.

* Tylko serwisy uczestniczące w akcji.
** Obowiązkowe badania techniczne należy wykonać w ciągu 7 dni od napraw wykonanych w ASO PEUGEOT. Pojazd przedstawiony do obowiązkowego badania technicznego musi być w takim samym stanie jak po przeglądzie i naprawach wykonanych w naszym punkcie serwisowym.

O firmie  |   Oferta  |   Cennik  |   Promocje  |   Serwis  |   Części zamienne  |   Peugeot Finance
Ubezpieczenia  |   Technologia  |   Sport  |   Tuning  |   Concept Car  |   Jazda próbna  |   Nowości
www.peugeot.com.pl - hosting Swidnica
części do maszyn budowlanych - gąsienice gumowe